| Adelaaaaaaaa a întrebat:

Hei TPU caut si eu un metin, dar nu vreau nici toate gratis sau ba sa stau 1 an pentru lvl. vreau un metin pvp-pvm sa fac nivelul intr-o saptamana. sau 2. chiar o luna. sa-l fac rapid nu ca la ro. sa fie unul populat. etc. Dau funda :^^.

Răspuns Câştigător
| Blacky6 a răspuns:

Hey! deci mai sunt si fete care joaca metin2, a? happy oricum. daca vrei un metin2 pvm-pvp unde faci lv usor (chiar 250 intr-o zi deoarece este un bug la nu stiu ce mapa si faci lv repede) stiu unul pe care `l joaca si un amic:
Metin2 power se numeste

Mai stiu metine dar astea sunt putin mai grele:
Alaska mt2
Epical mt2
Mondial mt2
Sony mt2
...FUnDa? big grin

| Adelaaaaaaaa explică (pentru Blacky6):

Am jucat Sony metin2 :3, a fost foarte usor acum un an, si acum aveam lvl 250 automat de acum un an si... m-am lasat. din mai multe probleme... o sa incerc cel pe care mi l-ai recomandat happy

1 răspuns: