| Apollonir a întrebat:

Ce jocuri imi propuneti sa ma joc? Inafara de Metin sau C.S.

Răspuns Câştigător
| MaryMarya14 a răspuns:

Daca iti plac jocurile de groaza, poti incerca Amnesia, FEAR(vezi ca din cauza acestor jocuri poti suferi un infarct miocardic) sau pur si simplu poti incerca GTA, Need for speed, Neighbours from Hell, The Sims 3, Silent Hill, Silent Hill 2, Silent Hill 3, Silent Hill 4, Silent Hill Homecoming, Condemned Criminal Origins, Condemned 2 Blood Shot, Aliens vs. Predator 1, Aliens vs. Predator 2, Aliens vs. Predator 2010, Alone in the Dark, The Suffering, The Suffering Ties That Bind, Doom 3, Dead Space, Resident Evil 4, Resident Evil 5, Bioshock, Bioshock 2, Siren Blood Curse, Obscure, Obscure 2, Penumbra Overture, Penumbra Black Plague, Penumbra Requiem, Metro 2033, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Nosferatu, Clive Barker's Undying, Clive Barker's Jericho, Darkness Within 2,

Saw The Videogame

Call Of Cthulhu - Dark Corners Of the Earth

Necrovision

Necrovision Lost Company

Constantine

Dracula Origins

Starcraft II:Wings of Liberty

Star Wars the Old Republic

Medal of Honor

Diablo III

Call of duty:Black Ops

End of Nations

Need for Speed World

Pro Evolution Soccer 2011

Mafia II

Sniper Ghost Warrior

ArmA II:Operation Arrowhead

Halo 3: ODST

Halo: Reach

Alan Wake

Metal Gear Solid:Rising

New Super Mario Bros. Wii

Spinter Cell Conviction

Wolfenstien

Heavy Rain

Borderlands

Sabotuer

Assasins Creed 2

Ratchet & Clank

Uncharted

Mafia

Wet

Mario Galaxy 2

Metroid

FF XIII

Brutal Legend

Alpha Protocol

M.A.G.

God of War 3

NMH2 Desperate Struggle

Dark Void

Kingdom Hearts

Modern Warfare 2

Lost Planet 2

Red Steel 2

Left 4 Dead 2

Crackdown 2

Mass Effect 2

funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Lotzi a răspuns:

Need for speed

| Gavriel14 a răspuns:

Salut!
Poti sa te joci goodgame empire si daca vr iti dau eu un cont de lv 32 dar asta doar daca vr sa te joci bineinteles.
Tinem legatura!
Funda plz!