| Deriss01 a întrebat:

Ce jocuri va jucati pe PC / laptop? As vrea si eu sa ma apuc de unul :3. Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Mai joc Grand Theft Auto San Andreas din când în când.

| SarumanTheWise a răspuns:

Pai eu joc CS 1.6; Age of Empires 2; Minecraft; Morrowind si Gothic!

| BlackDream80 a răspuns:

Depinde ce joc vrei sa joci! daca ai timp ai si iti place strategia ai putea sa incerci unu de strategie precum Empier Earth sau Stronghold sau Shogun sau daca preferi ceva actiune poti incerca Metin 2 care este online, daca imi zici ce genuri de joc te-ar interesa cred ca te pot ajuta big grin