| mihaela2808 a întrebat:

Cine stie jocuri in care trebuie sa iti faci cont, dar sa fie si in romana? Vreau sa imi spuneti toate jocurile pe care le stiti de acesti gen.

9 răspunsuri:
| PisicutaMea a răspuns:

Un joc foarte frumos este farmerama mai poti juca stardoll unde iti faci o papusa si o imbraci intr-o lume virtuala, ikariam(ai un oras si il dezvolti)sau conquiztador joc de cultura generala. Sper ca te-am ajutat!

| Sadness12 a răspuns:

Deci mda...
Ourworld Club penguin woozworld
vegasworld imvu stardoll
lady popular metin2 supersecret
dizzywood miss bimbo secondlife
sims3 perfectworld panfu zvinky smallworld cocogirl PixieHoloowWorld SecretBuilder
ClubMarian webkinz fermerama
funda laughing plz hai ca merit!

| Sadness12 a răspuns:

Dupa ce ca m-am straduit atat nu primesc funda? sad

| Ann17 a răspuns:

Farmerama
Conquistador
Metin2
Club penguin
Lady popular
Si cam atat fundahappy

| Vyper12 a răspuns:

Drakesang,Metin2,4story.

| laura10laura a răspuns:

Lady popular, Transformice, Heromice, Fristmice, Transformika, Club pinguin, Stardool, Big farm, Fermarama, Lady star, Doll in the city, Perfect world.

| AlinutzzaLove a răspuns:

Www.ourworld.com
LadyStar
LadyPopular
doll in the city
StarDoll
asta e cam tot ce stiu

| AlinutzzaLove a răspuns:

Www.ourworld.com
LadyStar
LadyPopular
doll in the city
StarDoll
Farmerama
TOT ce stiu. Sper ca ti-am fost de folos.

| cosminmicu a răspuns:

Metin2,4story