| MariMaria103 a întrebat:

Hei TPU, cum imi pot face caracterul de Minecraft sa arate cum vreau eu?

4 răspunsuri:
| NesSquick a răspuns:

Dacă ai cont premium intrii pe minecraft.net şi te loghezi, şi vei avea acolo " Skins" şi introduci acolo skinul.png

| TiberiuFasole a răspuns:

Salut, daca nu ai cont premium, din pacate nu poti sa-l schimbi il vei avea doar pe Steve/Alex. Dar daca ai cont premium, alege un skin, de preferat minecraft.novaskin.me
asta e de incepatori, si da acolo apply si scrie-ti numele de cont premium, ma rog, te descurci tu. Oricum, de fapt, daca nu ai cont premium, poti sa pui numele unora cu cont premium si ai skin, dar nu prea merge, fiindca pe cele mai multe servere nu te vei putea loga.

| AndreiBurlacuRobert a răspuns:

Iti trebuie Minecraft Premium. Stiu ca exista si un site cu ajutorul caruia iti poti face skin fara Premium, dar cred ca este vizibil doar pentru tine, sau asa am inteles eu cel putin.winking

| IulianFTW a răspuns:

Itî trebuie premium, adica minecraft cumparat.