| HaLoGeNNN a întrebat:

Cum pot sa fac multe rubine pe goodgame empire? Cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| St_Tedy_1974 a răspuns:

Sa NU faci deloc hack ca toate "kackurile" astea iti fura parola si te trezesti ca ti se inhide contul. Deci, cel mai bine este sa faci misiuni fara xp in fata ca acelea nu-ti dau rubine.

5 răspunsuri:
| Rotaryu_Ionuty_1998 a răspuns:

Faci misiuni fara xp dai la carti (succeswinking ataci baroni de niv mare cumperi (de ai bani )

| adytzu22 a răspuns:

Cel mai bun mod de a avea rubine este de a face misiuni sau daca iti permiti sa le cumperi!

| Stelika_Ghita_1988 a răspuns:

Sa faci misiuni si sa ataci baroni de nivel mare

| Oglinzanu_Silviu_1994 a răspuns:

Daca ai toate fragmentele din harta de la aventura, poti sa ataci acolo. Castigi cel putin 30 de rubine pe victorie