| NicolaeMihai a întrebat:

Hei TPU cum sa fac sa merag W.o.T (WorldOfTanks) cand termin de descarcat si instalat trebuie sa se incarce acolo pana la 100 stiti voi la ce ma refer simi apare o eroare critica ca nu s-a descarcat la HTTP si cv gen asta e de la placa de baza nu sau ce vreau un raspuns ajutator cum sa trec peste problema asta si sa pot sa ma joc Funda raspunsului ajutator! happy big grin

Răspuns Câştigător
| Iustyn_Maryusell_1997 a răspuns:

Pai poate nu rezista calculatorul. Ori nu ai placa video buna, ori nu ai destul ram, ori s-a intamplat ceva cu placa de baza. Cel mai bine verifica calculatorul. Funda?

| NicolaeMihai explică (pentru Iustyn_Maryusell_1997):

Mie imi mg acum oricum ai Funda! big grin

1 răspuns: