| Bogdan198723 a întrebat:

Da mai sunt oameni care joaca metin...
Tocmai ce am cumparat un laptop nou iar dupa ce instalez metin2 RO, dupa ce se incarca hackshield-ul imi da aceasta eroare "Metin2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE" am incercat variantele de pe Youtube cu troubleshoot insa nu merge...
Stie cineva o rezolvare?
Am windows 8.1 PRO

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai fa upgrade la Windows 10 cat mai ai timp pentru ca pe 29 Iulie nu ai sa mai poti, si chiar merita sa faci Upgrade. Nu iti vei pierde vreun fisier si daca nu-ti place cumva poti face downgrade la Windows 8.1. Revenind la intrebarea ta: problema e ca nu ai placa video instalata happy.

| Bogdan198723 explică (pentru anonim_4396):

Http://www.emag.ro/laptop-hp-250-g4-cu-procesor-intelr-c oretm-i5-5200u-2-20ghz-broadwelltm-15-6-4gb-500gb-dvd-rw -amd-radeontm-r5-m330-2gb-free-dos-black-m9s66ea/pd/D63C MYBBM/
acesta e laptop-ul meu si tind sa precizez ca imi merg jocuri cum e LOL si CS: GO

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan198723):

Iti merg pentru ca placa video integrata nu e chiar asa slaba. Deci problema ar fi ca nu ai placa video dedicata instalata (cel mai probabil)

| Bogdan198723 explică (pentru anonim_4396):

Si oare cum instalez placa video dedicata?