| extremboyy a întrebat:

Hei TPU este cineva suficient de dragut sa imi dea si mie un cont de lol PBE deoarece vreau sa incerc mapa cea noua, promit sa respect toate conditile puse de proprietarul contului.

Multumesc mult funda!

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Add me pe skype, nu iti dau cont(ca n-am) dar iti arat cum sa joci cu mapa noua pe Live (thegreateditor)

| Georgemy2 a răspuns:

Munceste pentru el

| KeR0s3n a răspuns:

Am auzit ca trebuie sa faci cont pbe in zilele 1, 2 sau 3 a fiecarei luni, acum nu stiu, ca si eu vreau cont pbe.

| R3dMe a răspuns:

Noul Server Bugged Black s-a deschis astazi data 27.08. 2014
IP 176.58.33.188:7777
Panel in constructie