| Violet111 a întrebat:

FUNDAA! Imi explicati va rog cum e cu Counter strike-ul? De unde il descarc? Merge sa joc si pe laptop? Care sunt comenzile? Sincer, vreau sa joc acest joc, sunt fata si nu prea stiu nimic despre el, dar pur si simplu jocul asta ma atrage. Nu ma judecati va rog. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| ImAnonymous a răspuns:

Counter Strike este un joc ce a aparut in 1999, si de atunci este cel mai jucat pana in prezent. Acest joc se bazeaza pe " first person shooter" adica vezi prin ochii acelui player.
In acest joc poti sa iti cumperi mai multe arme in functie de echipa( Teroristi/ Contra- Teroristi) pentru a lupta cu inamicii. Se poate juca si pe laptop atat single player adica cu roboti(pc-ul) cat si multiplayer( in retea).
Scrii pe google: download cs 1.6 si dai pe prima si dai download setup. Succes.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru ImAnonymous):

Cel mai jucat in Romania? da. in alte tari, nu.

1 răspuns: