| Jee354 a întrebat:

Iarasi si iarasi cu aceasta intrebare..Stiti cumva vreun server de metin2 clasic cu armura maxima posedata si cu arma triton? Dar sa fie si NPC de skill P, Lv. Etc..Sau sa te dea direct lv 50+..Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Jee354 explică:

Ok,deci RobyRey. Vreau asa : Armura maxima sa fie posedata arma maxima sa fie tritonul (adica sa nu se poata evolua mai mult), si NPC pentru skilluri, yang si lv adica sa iti dea skilluri P sa iti dea yang si lv.

| RobyRey a răspuns:

Fii mai clar, adica prin sa fie si NPC de skill P, Lv. Etc. ce vr sa spui? daca te exprimi mai clar te pot ajuta.Eu sunt ceva gen "expert" in metin2.