| AndreiHELPme a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva un server de private de metin2 asa mai serios ca pe RO. Funda celui mai bun privateee Multumeesc happy!

Răspuns Câştigător
| Rony56 a răspuns:

Earth, metin2 tim chaos, fun, hammer, europe, united, blacknight (dar e de germani sau de maghiari, dar sunt si niste romani).

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cred ca TPU e plin de intrebari legate de jocul asta prostesc.

| Rony56 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Stiu, m-am lasat, dar mai stiu niste servere si de ce sa nu ii le spun pentru o funda?