| anonim_4396 a întrebat:

M-am apucat recent de metin2 Imperial si voiam sa stiu daca nu are cineva vreun cont care nu-i mai trebuie, sa-mi dea mesaj. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

E naspa metin, o sa iti dai seama de ce e free la un momendat. Si la punctul acela ori incepi sa bagi bani in joc, ori te rogi de altii care au bagat bani in joc sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deloc. Te afecteazã doar dacă nu știi să-ți gestionezi timpul în care te joci. Te face să vrei mai mult sau eventual să bagi bani în el. Eu joc doar de amuzament, plictiseală. Oricum, mulțumesc de sfaturi. Apreciez happy

| derEinzelgängerWolf a răspuns:

Te rog nu iti pierde timpul cu jocul ala.Si eu m-am jucat si regret tot timpul pierdut.Din viata am invatat ca mmorpg-urile ne transforma in roboti.Traieste-ti viata departe de acel joc.Dar daca totusi vrei sa te joci ceva online incearca Guild Wars 2 ca acuma e gratis sau Blade&soul ca are aceeasi mitologie ca Metin. Orice dar nu te juca metin 2.