| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
mi-am instalat mozila si cand intru pe facebook si stau un pic imi apare "error script..." De ce?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Încearcă asta:
Acolo sus unde scrie www.tpu.ro acum, scrie about:config și dai enter, apoi click pe I'll be careful, I promise! Cauți dom.max_script_run_time, dai dublu click pe el și schimbi timpul, pui cifra 0. Dai restart la browser.
Dacă nu funcționează șterge toate datele de navigare https://support.mozilla.org/......tes-stored sau www.goo.gl/tgcj3
Eventual, schimbă browserul pe Chrome.