| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a întrebat:

Stiti cumva daca metin2fun are virusi? Pt ca metin2ro are un virus numit Trojan.Mi l-a detectat antivirusul.Am 360 total security.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Georgiana_Cristina_1983_7mUx explică:

Da,de aici si are un virus numit Trojan ca am mai avut jocul si nu aveam antivirus si mi s-a defectat laptopul.L-am reparat si mi s-a instalat de catre acea persoana 360 total security si cand am incercat sa reinstalez jocul m-a oprit antivirusul ca jocul are un virus Trojan.Si am incercat de mult ori sa il descarc dar degeaba ca are mereu virusul acela.
Daca ai antivirus bun incearca sa descarci jocul sa vezi daca iti apare virusul acela Trojan si imi spui.
Multumesc anticipat!

| QwertyBeast a răspuns:

Metin2 RO-ul nu are niciun virus. Antivirusul pe care îl ai tu nu este chiar cel mai bun. Eu îți recomand Avast-ul ( http://bit.ly/2b0UQRQ ). Iar de Metin2Fun nu am auzit și nici nu găsesc vreun link. Totuși, încearcă să te ferești de serverele cu puțini playeri.
Apropo, tu ai luat Metin2 RO-ul de pe http://bit.ly/2azKXGW, nu?