| AdinaFlorea a întrebat:

Vara asta nu am ce face asa ca m-am apucat sa citesc cartii de pe Wattpad. Imi puteti recomanda niste cartii care au fost terminate si sa: fie cu trupa One Direction, sa fie o fata care sa fie sora mai mica a lui Harry Styles, Harry si cu sora lui sa nu se inteleaga, sora lui Harry sa fie cu unul din baietii pe ascuns, si inainte ca sa fie impreuna sora lui Harry cu unul din baietii as vrea ca sa se urasca.
Stiu ca sunt cam imposibila dar am citi cartea "My sister is crazy" si mi-a placut mult.
Daca nu ma ajuti te rog nu ma injura ca sunt fana One Direction.
Cel care imi zice cea mai faina carte primeste Funda!

1 răspuns:
| CeziStyles57 a răspuns:

Uite și eu am citit cărți cu ei. Mai mult cu Harry Styles. Dar îți recomand să o citești pe aceasta:
- Possessive Love
E foarte reușită, eu am și plâns la ea. Deci e cea mai bună carte. (E despre Harry)
Fundă? ☺