| andreigeorge922 a întrebat:

Hei TPU' vreau sa cumpăr un laptop de pe eMAG : Laptop ASUS X540LJ-XX001D cu procesor Intel® Core™ i3-4005U, 1.70GHz, Haswell™, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, nVIDIA® GeForce® 920M 2GB, Free DOS, Black. Minecraft ul in câte FPS merge cu setările video default fără resource Pack si fără optifine. Iar cu setările cele mai slabe si pus pe 8chumcks si cuboptifine si resource Pack de pvp in câte FPS merge? Dau funda URGENT

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

O sa prinzi vreo 70-80 fara optifine pe high si distanta de vedere de vreo 16 chunks, 100-150 cu optifine pe default, dar sa-ti bagi windows 8.1 nu 10 ca ala e de tot rasul

2 răspunsuri:
| andreigeorge922 explică:

Am luat laptopul si merge in 60 - 30 FPS cu optifine si pe default.

| adp a răspuns:

Salut.Iti recomand acest laptop pe care l-am achizitionat si eu cu putin timp in urma(problema e ca are un sunet slabut si bateria nu o poti scoate)
http://www.pcgarage.ro/......dos-black/