| stefivali42 a întrebat:

Hei TPU vreau si eu un joc misto

4 răspunsuri:
| Éηεяgý a răspuns:

Pai cu football: Fifa 10, 11, 12, Pro Evolution Soccer 2011, 2012, cu masini: Need for Speed Underground 1, 2, NFS Carbon, NFS Most Wanted, NFS Pro Street, NFS Undercover, NFS The Run, Insane 1, 2, TrackMania United Forever, DiRT 2, 3, Blur(super tare jocul), FlatOut 1, 2, FlatOut Ultimate Carnage cu impuscaturi: Max Payne 1, 2, Reservoir Dogs, Kane and Lynch Dead Men, Kane and Lynch Dog Days, Grand Theft Auto Romania 2, GTA IV.Cam atat. Daca mai imi mai amintesc cateva mai iti spun. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| ThEEmperoR a răspuns:

Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4 funda?

| zDenYz a răspuns:

Buna uite un site cu multe jocuri http://mmohut.com/.

| Smekerutzul a răspuns:

Gta
nfs
sims
roblox
minecraft
metin
4story
minecraft si roblox sunt cele mai tari