| Clatitecunutella a întrebat:

Hei,TPU!
Yep, nici n-a inceput bine vara si deja incep sa ma plictisesc..sosad.
Caut un server de metin2, da,poate sunt putin ciudata,dar nu mai conteaza asta. Nu vreau ceva foarte greu,doar sa-mi placa,sa nu fie jucatorii idioti,[cum sunt pe majoritatea metinelor,care se iau de tine daca ai lvl mic sau alte tampenii -_-,urasc chestia asta. Adica,te joci linistit,nu ai nimic cu nimeni,dar majoritatea se cred mari jmecherii (idioti) si se iau de tine aiurea. ], ceva pvm-pvp...Am mai jucat un metin,nu dau nume,era destul de oke,itemele evoluau din una in alta (nu stiu daca m-am exprimat bine,dar sper ca intelegeti ),bonusurile erau oke,in schimb jucatorii erau insuportabili.As vrea sa fie ceva asemenator.
Sper ca ma puteti ajuta!
Multumesc!
A,da, dau funda

1 răspuns:
| alexjrr a răspuns:

Salut.Iti recomand metin2 PvP [GM-MODE] Metin2 Dar [PvP-PvM] Metin2 Hamer [PvP] cu toate itemele/costumele/peturi posibile plinate in magazin. Sper ca te-am ajutat!