| qCrotal a întrebat:

Hei tpuuuuuuuuuu sunt in prag de disperareee am luat ban pe metin2ro mai este vreo sansa sa mi-l primesc inapoi? pls exista cereri unban pe metin2ro? daca da lasati-mi un link plssssss va rog mult dau funda si raman dator vandut!

1 răspuns:
| Toti2013 a răspuns:

Da exista, dar daca ai injurat stafful sau ai folosit hack nu cred ca mai poti lua unban, oricum poti minti ceva pe acolo si cand ceri unban nu scrie numele caracterului, scrie numele contului, asa nu isi mai aduce aminte de tine, uite aici linkul cu cereri unban:
http://board.ro.metin2.gameforge.com/......care-warn/

Funda?