| anonim_4396 a întrebat:

Hei tuturor! Azi a fost un var de al meu la mine si a vrut sa joace metin asa ca l-am instalat sa se poata juca.Mi-am facut si eu cont si e dragut jocul si am sa mai joc din cand in cand.El a injurat pe cineva si i-a dat mute si acum nu pot vorbi nici eu pe contul meu ca am si eu mute.Dar dc? Ca doar el a injurat mi-a dat mute la IP sau ce? Acum din cauza lui trebuie sa astept 24 de ore ca sa pot vorbi in joc..De ce nu se justifica cand dau mute ca sa stiu si eu de ce mi-au dat si mie?

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Ti-a verificat IP-ul, si a vazut toate conturile pe care te-ai jucat, asa ca ti-a dat mute pe ambele conturi crezand ca esti aceeasi persoana.

1 răspuns:
| Black38 a răspuns:

Ai luat mute deoarece contul tau era pe acelasi id ca al lui.