| Swanda a întrebat:

Heii, am descarcat un prgram de "filmat" ecranul [ desktopul] de pe site-ul http://www.brothersoft.com/free-screen-recorder-download -60122-s1.html. Cum as putea sa il fac sa se vada pe tot ecranul? Se vede doar o mica particica din el. si nu imi convine :)) Ma ajutati?
Funda :*
P.s : Numele programului e "Free screen recorder".

Răspuns Câştigător
| ChevyRO a răspuns:

Deschizi programuul si mergi sus la butonul de inregistrat si langa el e o sageata in jos...ei dai click pe ea si selectezi full screen. Daca nu merge incearca la optiuni... FUNDA? big grin