| Ch_Anaa_1995 a întrebat:

Heii `. Am o pagina de facebook. Si cand dau sa intru pe ea nu se incarca adica nu intra si nu ca se blocheaza sau asa ...Si scriu acolo la cautare imi intra, si asa, si dupa aia nu pot pune poza pe cronologie ca tot nu se incarca, si chiar nu stiu ce are! Puteti sa ma ajutati, sau daca macar stiti de la ce e problema? puppy dog eyes Ca sa o rezolv! :*
Multumesc!
P.S. dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Din cate inteleg eu nu ai o problema cu FB-ul ai o problema cu Internetul sau pc-ul; ai incercat sa accesezi pagina si din alta locatzie? FB-ul necesita o groaza de resurse si trebuie sa incarce programele si fisiere destul de mari.