| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Azi am descarcat un hack pentru transformice pentru bootcamp. Si dupa cateva minute mi-a dat ban timp de 360 de ore ( acum mai am 355 de ore ) pe 2 conturi ( pentru ca hack-ul l-am folosit pe 2 conturi ). Dupa ce mi-a dat ban am sters hack-ul iar cand am vrut sa imi fac un cont nou, il faceam apoi imi zicea : Ai luat ban pentru 355 de ora(e). Motiv : Hack. Si nu stiu ce sa fac. Mi-am facut vreo 3 conturi si pe toate tot la fel imi zicea desi nu mai aveam hack-ul. Help!

Răspuns Câştigător
| Litvinencu_Casian_1990 a răspuns:

laughing Asa iti trebuie pentru ca descarci hackuri..si unui prieten i sa intampalt lafel..sia mai facut 2 conturi si la fel ( guestu nu face exceptie )..doar asteapta...si nul mai folosi/downloada..joaca like a pro smug

| Dahliaa a răspuns (pentru Litvinencu_Casian_1990):

=]] Ok. Mersi pentru sfaturi smug.

| Dahliaa a răspuns (pentru Litvinencu_Casian_1990):

Mda... ai dreptate. Nici guest-ul nu face exceptie. Cand vreau sa joc cu guest imi zice mereu conexiunea la server s-a intrerupt =]] rolling eyes. Mai astept 328 ore ( 13, 6666667 zile ) =]]]].

| WyndFTW a răspuns (pentru Dahliaa):

rolling on the floor poate ai noroc..eu cand am incercat cu Cheat Engine am stat doar cam 2 zile rolling on the floor ..desii imi zicea la fel vreo 366 zile tongue

| Litvinencu_Casian_1990 a răspuns (pentru Dahliaa):

Eu 10 ore

13 răspunsuri:
| ElenaTM a răspuns:

Eu cred ca ti-a dat ban pe ip asteapta cele 355 de ore si incearca dupa aia. ca asa mi s-a intamplat si mie.

| Mierlan_Alexandru_1984 a răspuns:

Paitia dat ban IP... Poti sa-ti faci si 1000k de conturi ca degeaba.

| Ionescu_Robert_1980 a răspuns:

Pai daca il foloseti pe bootcamp asa iti face dar daca il foloseai si tu pe racing nu iti mai facea asa.

| Smiley_Iulian_1997 a răspuns:

Cine imi poate spune la ce site sa instalez transformice pro

| Suraj_Hurmuz_1976 a răspuns:

Stie cineva hackuri fara sa instalezi

| Sergiu_Târpescu_1991 a răspuns:

Da-mi si mie hack-ul pls

| Sergiu_Târpescu_1991 a răspuns:

Da-mi si mie haku

| Kze_Kmi_1931 a răspuns:

Da-mi hackul si vad ce pot face

| kshirsagar a răspuns:

De unde ti l-ai descarcat?