| SanziiAndry a întrebat:

Heii! Cred ca toata lumea stie jocul Pou. Ei bine, am o problema. L-am instalat si uneori se blocheaza. Si nu isi revine pana cand nu imi inchid telefonul. L-am dezinstalat, l-am instalat din nou, dar tot asa se intampla. Ce sa fac ca sa nu se mai blocheze?
Prietenei mele celei mai bune nu ii merge drept la jocul Sky Jump, nici la Free Fall, merge asa, intr-o parte.
Ce sa facem ca sa nu se mai blocheze atata?

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Unele jocuri au bug-uri sau sunt cu probleme. incearca sa-ti cureti calculatorul sau tableta sau telefonul si dupa, descarca-l si instaleaza-l din nou de pe alt site.