| IoannaaDmr a întrebat:

Heii!
Cum pot face credite pe imvu fara sa platesc in bani reali?

Add Me: LoveXOS

Răspuns Câştigător
| Nikolas1 a răspuns:

Fa-ti cont pe meetme si schimbi L$ de pe meetme pe imvu,da vezi sa fi logat ape imvuwinking, pentru bani pe meetme te pune sa faci tot felul de misiuni de ex sa iti faci cont pe un site sau sa dai like la un link, ca sa schimbi L$ in credite pe imvu dai click sus unde sunt niste verzisori si iti apare acolowinking, sper ca te-am ajutat, eu asa am facut 14 mii de credite, app nu poti sa bagi mai mult de 50.000 L$ pe zistraight face, asta m-a enervat si pe mine(1L$=1 imvu credit)FUNDA?; x

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Singurele metode prin care mai poti face credite, gratis, pe IMVU sunt afisate la urmatoarea adresa: http://www.imvu.com/earn/index/