| Swanda a întrebat:

Heii happy
Cum pot sa fac ca sa nu imi mai vada oricine poza de pozele de profil, pe facebook? Adica. am obsrvt ca oricine intra pe pagina mea, si daca e prtn, si daca nu, imi poate accesa toate pozele de profil. inainte staim cum sa fac, dar de cand s.a schimbat fbu` nu mai situ nimic, deci, ati putea sa ma ajutati :*?

Răspuns Câştigător
| TheLoneWolf a răspuns:

Pai dai pe poza dai edit si acolo iti algi daca vei a fie publica sau daca vrei sa ti-o vada doar prietenii

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbla in setari si din cate tin minte o sa fie un fel de rotita sau ceva de genu' si in apropierea ei selectai daca vrei sa-ti vada toata lumea pozele.
Succes.

| Zapacituu a răspuns:

Daa... deci cand iti pui poze dai la profilul tau si acolo scrie (sus dreapta) all friends or me dai pe me daca vrei sa iti vezi doar tu pozele si pe friends daca vrei sa iti vada prietenii tai pozele. si eventuall all inseamna toata lumea sper ca ti-am fost de folos
:*