| Bombonika96 a întrebat:

Heii.Deci...am si eu o problema big grin..de ceva timp nu mai merge sa intru pe mess. orice id bag imi da nu stiu ce eroare...ma puteti ajuta?tongue Dau funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ArySwetty a răspuns:

Iti dau de la ei. daca nu merge mai mult de o sapt s-au stricat conturile sau ti le-a sters cineva care iti stia parola... puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Bombonika96 explică:

Mersihappy

| noname77 a răspuns:

Hei, incearca alta versiune de mess, una mai veche de preferat, sunt mult mai stabile, incearca versiunea 8, daca nu, este o problema cu netframe`u pe care il ai instalat in pc, sper ca te-am ajutat, bft

| alex290900 a răspuns:

Ia-ti alt mess ai o versiune veche funda?