| mejojo a întrebat:

Heii! Salut tuturor! Vreau si eu statusuri de dragoste ceva de genu : " De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că, acolo, undeva, el ma iubeşte. • Daca el e fericit. fericita voi fi si eu!". Daca se poate vreau cat mai multe. >Merciibig grin

1 răspuns:
| oana4ever a răspuns:

Buna! Uite cateva statusuri:
1. Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.
2.Invata sa pretuiesti persoana care e langa tine la bine si la rau, care te iubeste si care tine la tine...pentru ca mai tarziu o vei pierde si va fi prea tarziu sa-i spui ceea ce simti pentru ea!
3.Voi inceta sa te mai iubesc cand un pictor va reusi sa picteze sunetele unui trandafir in cadere.
4.Te iubesc am scris pe zabada, dar soarele a sters aceste cuvinte, Te iubesc am scris pe plaja, dar un val a sters aceste cuvinte Te iubesc scrie in inimioara mea si de acolo nimeni nu poate lua aceste cuvinte!