| IlegalSmile a întrebat:

Heii TPU

Aceasta intrebare se refera la cei care joaca Lightmt2ro pentru ca nu stiu daca mai este si pe alte servere de metin laughing

Cum adica set? Iteme modate? [cumparate cu bani reali] sau set anti ninja, war?

fundita ^^

Răspuns Câştigător
| ApoCaLypS3 a răspuns:

Salut anutza.
Da, sunt si pe alte servere.
Set anti X adica pe toate itemele ai aparare contra caracterului respectiv adica la ninja, ai pe iteme aparare pumnal si rezistanta la otrava si rezistenta sageti pentru arcas, si la restul la fel cu aparare sabie...etc.
Itemele modate sunt speciale si pot avea diverse bonusuri.
Ex.: Cercei lacrima cerului +9 ( +12 str +12 dex +12 int +12 str +12 dex ) pot avea aceleasi bonusuri de 4-5 ori, pe alte servere sunt gratis si sunt si adaugare de bonusuri "modate" si schimbarea acestora. Sper ca te-am ajutat happy!