| IuliiaaaxD a întrebat:

Heii TPU! Am nevoie de ajutor. Era un joc mai vechi shooter cu o echipa formata din 4 persoane printre care si o fata. Erau in misiune, ceva cu niste morti, si niste uriasi.. Se auzea si un planset de copil. Am nevoie urgent. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| escapegoatxd a răspuns:

Presupun ca zici de Left 4 Dead ( 1 ).
Daca nu. imi cer scuze happy.

| IuliiaaaxD explică (pentru escapegoatxd):

Asta e! Multumesc :*!

| IuliiaaaxD explică (pentru escapegoatxd):

Si inca ceva. Tocamai am terminat sa-l descarc, intru dar e in alta limba. rusa sau ceva de genu'. Nu stii de ce? Apropo, eu nu am un Cd, dau ceva original. L-am descarcat de pe net.

| escapegoatxd a răspuns (pentru IuliiaaaxD):

Pai happy, ori cauta la setarile jocuri language si selectezi Engelza ori descarci iar acest joc dar sa ai grija de unde il descarci happy + cand intri in setari trebuie sa dai la nimereala pana gasesti setarile de limbahappy, deoarece nu vrei intelege nimic! daca nu poti face asta add YM : adicoman15 Ceaules!

| IuliiaaaxD explică (pentru escapegoatxd):

Am gasit. Mersi mult :*!

| escapegoatxd a răspuns (pentru IuliiaaaxD):

Cu placere happy, cand mai ai nevoie cu jocurile is omu' tau laughing!

| IuliiaaaxD explică (pentru escapegoatxd):

Da,da. Mersi mult :*!

| escapegoatxd a răspuns (pentru IuliiaaaxD):

App mi-am schimbat numele deci pe viitor sa stii ca-s eu happy.