| Sergio98 a întrebat:

Heii TPU! big grin Cine imi zice si mie un Metin2 fain gen HotStyle, primeste funditaaa! big grin

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna Sergio,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| CCLeaN a răspuns:

Salut! Un metin fain este Metin2 NC, sper sa te apuci pe el. Te astept regat rosu! big grin