| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU imi poate da si mie cineva GM pe un server privat de metin fara hamachi o sa aduc playeri si o sa ajut la server va rog mult

2 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Frate ori ca esit gm si le aduci playeri ca fraeri nu te ajuta sti ca own tr sa plateasca la 1 saptamana sau 2 o taxa si tio zic eu n-o plateste 100% deci cautati un metin cum e hammer sau tdl eu am jucat pvp clasic am castg atatea event si m-a facut gm si la sfarsit de saptamana gata serveru inchis

| AtAkUs a răspuns:

Ooooh da am uitat sa mentionez ca dau si funda