| newbosul42 a întrebat:

Heii TPU, pot mari placa video amd m880g whit 4250
ia.e de 256 mb si are 64biti sau 128 nu sunt sigur. si daca pum mai multa memorie ram., eu am 4gb si daca fac de 8 gb va merge gta iv macar cu 30 fps sau 20 fps dau Funda
sau minecraft cu 70 80 fps Fundaa spuneti ce sa-i maresc sa-mi mearga gta iv cu 30./20 fps Orice raspuns conteazaa

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu poti mari memoria placii video. Nici daca pui mai multa memorie ram nu te va ajuta deoarece placa video este cu mult depasita in ceea ce priveste performantele in gaming.

6 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Schimba placa video, nu pune mai mult ram, ca poate placa ta de baza nu suporta 8

| newbosul42 explică (pentru TechGuyTpu):

Nu pot schimba placa video ca am laptop si
am 4gb ram ddr3 si cred ca suporta 8gb,, am,, procesor amdv160 2,40ghz hdd 320gb si va merge mai bine gta iv daca maresc rami sau orice spune-mi va merge ...si dau. funda

| TechGuyTpu a răspuns (pentru newbosul42):

In nici un caz :"(

| newbosul42 explică (pentru TechGuyTpu):

In nici un caz.ce?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru newbosul42):

Nu o sa mearga gta4, placa video este integrata.procesorul hai mai merge(la fel si ram).

| newbosul42 explică (pentru TechGuyTpu):

Dar imi merge cu 12/20fps
oricum mersi