| anncamarria a întrebat:

Heii! Vreau sa-mi imbunatatesc pvp-ul in Minecraft. Ce pot face? Exista mape sau trebuie sa intru pe servere de pvp mai des? laughing Fundaa

Răspuns Câştigător
| Axattys a răspuns:

Sunt unii care zic de hack-uri, dar sa nu le folosesti pentru ca probabil o sa capeti ban. Eventual ai putea juca cu un prieten si sa va bateti.Eu nu prea joc minecraft, dar tot ce stiu e ca trebuie sa apesi de 100 de ori pe click.Ai putea juca sky wars sau alt mod in care se afla PVP mai lejer.Bafta

2 răspunsuri:
| R3ndom a răspuns:

Lol, joaca mai mult pe servere de pvp cum ar fi kohi sau badlion.