| Marius525 a întrebat:

Heii.Ziceti-mi si mie un metin care e mai simplu sa cresi mai repede cam asa ceva dar vreau sa fie armura sau arma beta care sa o obtin usor dar sa nu fie site un fel de metin2 SkyLine me acesta s-a inchis dar imi placeasad

3 răspunsuri:
| AndreiCRT a răspuns:

Metin2Tim,Metin2GA,Metin2 I-a si cauta.

| AndreiCRT a răspuns:

Www.4metin.ro Fa-ti cont si dai pe categoria din bara principala "servere"si gasesti tot ce vr, cu prezentare.

| Marius525 explică:

Imi place Ga ala darnu merge.
1.Nu merge sa il descarc.
2.Nu merge sa fac cont
3.3 lipseste laughing) Zi-mi un metin care sa aiba arma si armura beta sa se evolueze din ceva