| xBvlgari a întrebat:

Heiii.vreau si eu sa-mi spuneti va rog niste jocuri cu masini de condus ca in realitate pentru pc dau fundita

Răspuns Câştigător
| Lex_Alex_1990 a răspuns:

TDU 1 sau 2! Sunt si multiplayer. City Car Driving. Cam asta am stiut, sper sa iti fiu de ajutor.

| xBvlgari explică (pentru Lex_Alex_1990):

Multam dar lasa-mi si mie link de unde pot downloada tdu2 te rog

3 răspunsuri:
| Alexandru00000000 a răspuns:

Pai in primul rand ai putea sa cauti pe BLACK daca esti la Nova- net sau ai putea sa incerci Dirt 2, 3, GTA San Andreas, Need For Speed, Collin McRae 2005 rally. Dar daca nu-ti plac cele date de mine incearca acest site si uite-te la titluri. Cauta-le pe youtube. Sper ca te-am ajutat. FUNDA!?