| BlackRockShooter a întrebat:

Hello! Acumcateva zile a fost un event pe metin2.ro mai intai o zis ca la 9 seara apoi i-am auzit pe jucatori ca la 11 seara toti stateau langa Uriel ca credeau ca e ox-u' mi-am batut si eu un pic joc de ei gen ca le-am spus ca il sufoca pe Uriel rolling on the floor oricum nu am putut sta pana la 11 pe metin asa ca va intreb pe voi care ati stat pana la 11 care a fost eventu'?

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Event Gara O-X adica pune intrebari si noi "raspundem" la ele mergand intr-un cerc adica O sau X adcia gen Adev si Fals. Daca raspudneai bine la intrebari primeai ceva cutii din care pica mai multe chestii de la item shop gen bless pergamnete nu-s eu prostii din alea de critica multe primeai avea un pr de-al meu 400 si ceva deci iti dai seama ce sa scos ila cu bani cu tot ce vroia il durea la pateu de banilaughing