| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Hello! Ce mai faceti TPU?
Eu trebuie sa-mi restartez windows-ul big grin
Tata spune ca l-am umplut cu diverse porcarii de la jocurile online. Credeti ca are dreptate? Cum pot afecta jocurile online calculatorul?
Thanks anticipat, va pup! :*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Se mai transmit cookies ceea ce ralentizeaza sistemul operativ. Si cam atat.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf explică (pentru mgtow):

Si pot sa le sterg sau ceva?

| mgtow a răspuns (pentru xxxxxxxxdfsfsdfsdf):

Mai bine fa o curatenie cu ccleaner si daca nu merge bine reinstalezi windowsul din fabrica apasand F4 la pornire.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf explică (pentru mgtow):

Merci!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neapărat reinstalat dacă ai multe programe. Le poți șterge foarte simplu și faci curățenie în pc.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf explică (pentru anonim_4396):

Am incercat asta. N-a mers

| anonim_4396 a răspuns (pentru xxxxxxxxdfsfsdfsdf):

Ce n-a mers, să ștergi niște jocuri amărâte?

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf explică (pentru anonim_4396):

Nuu.laughing
Am avut o problema si dupa ce am sters jocurile tot aveam acea problema, dar acum e ok