| yanis a întrebat:

Hello... vreau si eu niste statusuri
cele mai multe primesc funda! si cele mai tari

Răspuns Câştigător
| Iiiiioana a răspuns:

Http://statusuri-ema.blogspot.com/search?cu=sts

http://statusuri-ema.blogspot.com/search?cu=sts

http://sweety-things.weebly.com/statusuri2x.html

http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html

Sh'cum se schimba unii in curve.nc nu'ti vn sa crezi

Dar tie iti pare a fi fenomenalTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nou

Tu te mai suporti? eu nu te mai suport!

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Aveti calitati aparente sh defecte permanentesunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneori Stiu cat ma adorati asta e.ma suportati

Dar eu nu asc ce sp lumea rea nu crd nmc din c sp ea

Multe barfe.Multe tarfe.asa-i viata.cand te apuca greata

Defectele melesunt calitatile tale

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

Fiecare barfa...ma face mai importanta

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda...pey normal ca a ta e praf!

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!

Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa faca

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au dus

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistita

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tine

Fraiere.e prea papusa chiar sh fara toc sau fusta

Cn il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele...dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'. asta era in generala acum e fata de liceu, sh e dementiala!

Discoteca toata, se uita cum arata le'ar vrea o data...sa le vada la treaba!

Te vad in fataEsti ca o zdreanta Eu cresc in inaltime...tu ramai pitic de casa! Auzi mult blah.blah.stii numai blah.blah vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blah

Dar asta mica promite cica, ca va fi cea mai buna gagica de astazi!

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine, nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot Every night she’s breaking your heart

Sh orice ar fi...asa-s prietenii...sh asa vom fi mereu

De ce cand te intrebare ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?

Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu! Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreuna

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata... tati nu te cearta!

In viata nu poti sa ai tot ce.ti doresti :p. Incearca sa zambesti, urmeaza sfatu' : Fii fericit,toate trec,ba da`le dracu'

Nici prea vulgar, nici prea cuminte...dua cu tine ma simt 'high' iubirea face legea:X

Sh cu toate astea...tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vn[:X]

Nu pot sa-mi iau gandul deloc de la tine! Parca as vrea sa fii in fata mea sa-mi spui ca va fi bine.

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când ÎL VEZI CĂ UMBLĂ CU 10!

'' Poate ca asta o sti si tu.Ca dragostea`i o curva tu esti un deja`vu!''

status pe care il am eu acum:E clar ca nu-l auzi cand te iubeste in tacere!

byez! :-* :-*