| stefanneell a întrebat:

Help TPU! Am CRED o mare problema. Sa va povestesc: Jucam cs si am vazut fps 50 si m-am gandit sa caut pe net cum sa-mi creasca fps-ul. am cautat si am gasit ce voiam. Uitati site-ul https://mariuscucu.ro/cum-maresc-fps-urile-cs-1-6/. Si imi spune sa ma duc in nVIDIA control panel. am apasat acolo si imi spune:The NVIDIA Display Panel Extension cannot by created. Possible reasons include:
Version mismatch. Reinstalling display drivers may solve this problem.
Ce sa fac? Si cum? De ce mi-a aparut?
Help plz!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Trebuie probabil sa schimbi driverele, daca nu stii cum, nasol, intra la nvidia.com si te descurci tu. Totusi 50 de fpsuri sunt A LOT daca ajungi la 20 e nasol.