| Deasonyka a întrebat:

Help...

Una mi-a spart contul pe imvu. am vreo sansa sa il recuperez si daca da cum

funda + vot.Cineva mi-a furat contul de IMVU! Mi-a spart parola si mi-a schimbat id! Cum sa fac sa imi reiau contul inapoi? Cum pot sa contactez IMVU ca sa imi poata oferii contul inapoi? Ce trebuie sa fac? Help TPU! sad Funda +Vot+Bagare la prieteni [daca raspunzi la toate intrebarile] Multumesc!

4 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Tia schimbat si mailul?

| IulianDornianu61 a răspuns:

Da ce probleme serioase mai ai straight face

| Deasonyka explică:

Va las id meu vanessa_katzenberger@yahoo.com va rog ajutati-ma sunt disperata :-3

| Deasonyka explică:

Da mi-a schimbat mailul sad