| Raicadorel a întrebat:

Herobrine exista in minecraft 1.6.4? Cum se spawneaza daca exista?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

A fost eliminat din orice versiune, daca vrei sa apara exista un mod,, herobrine mod,, il instalezi si o sa apara, o sa puna sign uri, o sa faca zgomote etc, cauta pe Youtube.

4 răspunsuri:
| Raicadorel explică:

Dar am modul pus in flodrelul de moduri si nu functioneaza ma puteti ajuta?

| Raicadorel explică:

Dau funda!

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Herobrine nu a fost nici odata introdus in Minecraft iar in fiecare update apare ca Herobrine a fost sters.

| TheNuttyTV05 a răspuns:

Herobrine nu exista, chiar daca scrie ca Herobrine a fost sters, e o mica pacaleala de la Mojang, niciodata acest caracter nu a aparut in minecraft, e doar o poveste de groaza foarte proasta,