| anonimguy3 a întrebat:

Het TPU! Ajutor pls... Deci ieri mi-am luat o consola xbox 360 modata. Intrebarea mea ar fi: cum fac jocurile sa mearga? Adica pun jocurile pe dvd-uri in asa fel sa mearga? Cu nero sau ce program?

PS: daca ma intrebati cum este modata consola nu am retinut am retinut ca e doar pe dvd nu cu stick. (nu ma judecati sunt nou in ale consolelor happy ) Orice informative sau sfat e util. FUNDA!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti merge la un informatician sa-ti arate sau cauti in youtube un tutorial

| anonimguy3 explică (pentru mgtow):

Pai am cautat pe youtube da nu stiu daca e 100% safe sau daca merge. sad

| mgtow a răspuns (pentru anonimguy3):

Sau ia legatura cu ala care tia vandut consola si il inviti la tine acasa sa te ajute (sa fie si unul din parinti cu tine daca esti minor)

| anonimguy3 explică (pentru mgtow):

Pai l-am luat de la un prieten de a tatalui... etc o sa il intreb ca sa retin cum si ce... happy

| mgtow a răspuns (pentru anonimguy3):

Sa vina la voi pentru ca e cam complicat nici eu n-am inteles chiar daca nu modasem ps3 dar acum la PS4 o sa intreb informaticianul care imi va moda consola

| anonimguy3 explică (pentru mgtow):

Inca ceva merge sa pun un joc de 8, 13GB pe un dvd de 7, 9? Stiu ca suna a retard ce spun dar am auzit ca ar merge cu un program, parca imageburn?

| mgtow a răspuns (pentru anonimguy3):

Daca se comprima da, dar nu ma bazez pe asta, cel mai bine poti cumpara un hard disc extern cu 500 GB sau 1 terabite il bagi cu mufa USB in consola si ruleaza orice joc modat care il are