| KatieKatzzz a întrebat:

Hey! Acum am doua programe care imi dau bani gratis in IMVU. Dar nu merg...am auzit ca trebuie sa mai ai un program ca sa mearga. Stiti acel program? Va rooooog raspundeti urgent. MSMlove struck:*

2 răspunsuri:
| MmMou009 a răspuns:

Hmm real credits sau promo credits?
Si ma rog de unde ai luat programele, pentru ca daca sunt de pe net mai mult ca sigur sunt virusi si sunt fake-uri sa-ti fure contul.mai ales daca iti cer parola la cont...ma refer la imvu hack.in schimb nimeni nu ar pune un program de genul asta[in conditiile in care chiar ar functiona] asa pentru toti.

| KatieKatzzz explică:

1)nu ai virusi
2)nu imi cer parola.

Dar nu merg...crying Ce-as putea sa fac?