| IRi47 a întrebat:

Hey,acum cateva zile mi-am descarcat WinMetro{interfata de windows8}iar acum nu pot sa o mai sterg complet.Am dat unninstal dar mi-a sters doar fisierele.Eu am windows 7 ultimate iar acum cind pornesc calculatorul nu imi mai apare cum aparea de obicei imi apare windows8.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mikelin a răspuns:

Incearca sa cauti fiecare folder sau fila din acel program.E imposibil sa iti arate asa daca nu ai sters totul. Daca nu merge, du-te la cineva cu experienta mai mare, succeshappy