| seba66 a întrebat:

Hey am o problema cand intru in minecraft imi apare ceva cu ActiveX ar trebui sa-l descarc?

4 răspunsuri:
| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Nu cred, deoarece unele site-uri din astea care trebuie descarcate au multi virusi. De exemplu, eu cand intru pe Yahoo! Mail, imi apare intr-o casuta : "Sunteti vizitatorul cu numarul 100! Aceasta nu este o gluma! Apasati aici..." si altele, sunt foooarte multi virusi care nu fac altceva decat sa-ti strice PC-ul. Sper ca te-am ajutat!

| seba66 explică (pentru BellaAndreea):

Stii oare de ce nu-mi merge minecraftul?

| BellaAndreea a răspuns (pentru seba66):

Acestea sunt, probabil, problemele jocului. Probabil din cauza acelui "ActiveX".

| DariusPiros a răspuns:

Da, astfel nu va merge daca nul installezi