| Alin_Alexa_1990 a întrebat:

HEy. am si eu o intrebare de fapt 2 intrebari...
1.care joc e mai tare World of Warcraft(cataclysm) sau Metin2(ro)
2. care are mai multi jucatori dintre cele 2. .

Răspuns Câştigător
| Adrian_Stefan_1991 a răspuns:

1. World of Warcraft e mai tare.Ma refer in comparatie cu metin2(ro),WoW intrece absolut toate categoriile(ex:grafica, mount-uri, armuri etc).Iei 3 jucatori din WoW lvl max, aceeasi rasa si nu o sa-i vezi cu aceeasi armura.Metin2 toti lal lvl 99 au aceeasi arma si armura si 2.Ca si jucatori Metin2 are mult mai multi pentru ca fiecare are 3-4 conturi. Sper ca ti-ai facut o parere cat de cat.

1 răspuns:
| R3DAOT a răspuns:

Wow categoric... metinul ii cel mai de rahat joc, decat metin 2 mai bine perfect world, sau forsaken word, sau battle of the imortals, sau LOL