| Alexandrion30 a întrebat:

Hey! Am un laptop Lenovo g50-45 cu urmatoarele specificati: procesor AMD A6-6310 Quad-Core 1. 80GHz, 4GB, 1TB, AMD Radeon™ R5 M230 2GB.As vrea sa stiu daca ar rula GTA5 pe el cu fps decente undeva la 20-25-30 fps.Multumesc!

1 răspuns:
| Vofuse a răspuns:

Nu nu nu. Imposibil. 5 fps ar fi prea mult. Nu mint. In primul rand joci de pe laptop, care are performante mai mici e un pc si de asemenea are cerinte mici. Iti recomand un pc cu i5 si placa video minim un gtx 960 pentru niste frame-uri decente.