| ElenaLov a întrebat:

Hey, Aseara m-am casatorit pe metin2 si acum vreau sa divortez. Am fost la gardian si nu vrea sa imi accepte divortul! De ce? Va rog ajutati-ma! fundita

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Te pot ajuta cu problema ta.Pentru a putea divorta ori gratis ori cu plata.Pentru a divorta gratis trebuie tu si sotul tau sa fiti la gardian dati click pe el dati gardian si va desparteste. Divortul cu palta se poate face si daca partenerul nu este online dai click pe divort universal si te va divorta pentru 1kk(1.000.000).Iti urez Bafta.

2 răspunsuri:
| mamoca0 a răspuns:

Trebuie sa stai 1-2 saptamani si cred ca iti cerea si nuste banutzi

| Darklightt a răspuns:

Nu poti divorta atat de repede, trebuie sa astepti cam 2 saptamani, si eu am avut problema si am stat cam 1 saptamana -2 habar n-am.in fine, oricum trebuie sa astepti